GRAND SLAM SİTESİNDE HAVUZ CEPHE 1+1

TAŞDELEN'DE HOLLANDA MİMARİSİ İLE YAPILMIŞ GRAND SLAM SİTESİNDE KLİMA,BUZDOLABI ANKASTRE SET VE BULAŞIK MAKİNASI İLE FULL BEYAZ EŞYALI HAVUZ CEPHE 1+1 DAİRE

SİTEMİZ 2016 BUTİK-DAP ŞELALE GİBİ PRESTİJLİ SİTELER İLE KOMŞU KONUMDA ŞİLE OTOYOLUNA 30 MT MESAFEDE ÇOK MERKEZİ KONUMDADIR.

SİTEMİZİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Grand Slam Properties Konutları, toplam 4.760m2 net arsa üzerinde; 3 bloktan ve 74 konuttan oluşmaktadır. Bina yerleşimi toplam 1.450m2 üzerinde inşa edilmiştir.

Doğal yaşam, çocuk parkı, basketbol-voleybol sahası, yüzme havuzu, güneşlenme alanı, kafetarya, piknik-barbekü alanı ve havuz başı, ailenizle veya arkadaşlarınızla yorgunluğunuzu atıp kahve içip dinlenmeniz için toplam 3.300m2 alan ayrılmıştır. Bununla birlikte 4.100m2 kapalı alanımızda jakuzi, sauna, spor salonu, kapalı çocuk oyun salonu, bilardo, masa tenisi, giyinme odaları, WC, duşlar ve otopark için 2.400m3 alan ayrılmıştır. Kapalı otopark 90 araç kapasitelidir.

Ayrıca kapalı otoparktan dışarıya adım atmadan asansörü kullanarak daire katınıza ulaşabilirsiniz. Bunun yanında otopark katında kilitlenebilir depolar bulunmaktadır. Her blokta 2 adet asansör mevcuttur.

Sahibinden.com'daki ilanımız ve diğer resimler için lütfen tıklayın!