AZE TOWER UMRANİYE 3+1 ULTRA LÜKS DAİRE/584

AZE TOWER PROJESİNDE SARPHAN VARYAP MERİDYEN YAKININDA 3+1

AZE TOWER PROJESİNDE ÜMRANİYE VE ATAŞEHİR FİNANS MERKEZLERİNİN TAM ORTASINDA ULTRA LÜKS 3+1 DAİRE.ÜSTELİK LANSMAN FİYATI FIRSATI İLE.

MAYIS TESLİM BU FIRSAT DAİREYİ ÜSTELİK MİLYON DOLAR ÖDEMEDEN BU FİYATA KAÇIRMAYIN....

1+1 2+1 3+1 FARKLI TİPDE SEÇENEKLERİMİZ MEVCUT.

PROJE İLE İLGİLİ KISA BİLGİLENDİRME

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi gibi yatırımlarla günden güne değerlenen Ümraniye'de yükselen Aze Tower, ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alıyor. Aile yaşam konseptinde hayata geçirilen projenin en üst katı teras bahçe olarak tasarlandı. Bu alan, site sakinlerinin buluşma noktası olacak.

Tek bloktan oluşan Aze Tower, Soyak Metro İstasyonu'na 400 metre, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'ne 1 kilometre, Canpark AVM'ye 2.3 kiometre, Atakent Metro İstasyonu'na 2.5 kilometre, Tepeüstü TEM ve Şile bağlantısına 3 kilometre, Buyaka-IKEA'ya 4 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 9 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 14 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 28 kilometre mesafede yükseliyor.

Aze Tower projesi Ümraniye'de 1.350 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Tek bloktan oluşan projede 15 adet 1+1, 15 adet 2+1 ve 45 adet 3+1 olmak üzere toplam 75 adet daire yer alıyor. Aze Tower'da 1+1 daireler 51 metrekare, 2+1 daireler 97 metrekare, 3+1 daireler 110 ila 120 metrekare büyüklüğe sahip.

AZE TOWER SEYİR TERASI ,KAPALI HAVUZ,SPOR MERKEZİ ÇOCUK KREŞİ GİBİ DONANIMLI BİR PROJE.

BİLGİ VE RANDEVU İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ

REM TÜRKİYE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK

FIRAT KIŞ

BROKER

Sahibinden com daki ilan detayları için lütfen tıklayınız..