BEYOĞLU TOMTOM GARDENS LOFT TAVAN KİRALIK 1+1 DAİRE

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

BEYOĞLU'NUN SON DÖNEMDEKİ EN POPÜLER SEMTİ TOMTOM 'DA ÖDÜLLÜ İTALYAN MİMARİSİNE SAHİP TOMTOM GARDENS PROJESİNDE LOFT TAVAN İÇİ YAPILI BEYAZ EŞYALI DAİREMİZ BEĞENİNİZE SUNULMUŞTUR.

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

BEYOĞLU'NUN SON DÖNEMDEKİ EN POPÜLER SEMTİ TOMTOM 'DA ÖDÜLLÜ İTALYAN MİMARİSİNE SAHİP TOMTOM GARDENS PROJESİNDE LOFT TAVAN İÇİ YAPILI BEYAZ EŞYALI DAİREMİZ BEĞENİNİZE SUNULMUŞTUR.

DAİREMİZ ŞÜKRÜ EFENDİ APARTMANINDA OLUP BAKIMLI VE GÖMME DOLAPLIDIR.

PROJENİN TAVAN YÜKSEKLİĞİ AÇISINDAN EN LOFT DAİRESİ OLUP ; TAVAN YÜKSEKLİĞİ 3,5 MT'DİR.

ORJİNAL KAT PLANI 2+1 OLAN DAİRE 1+1 E ÇEVRİLEREK DAHA GENİŞ KULLANIM ALANLARI OLUŞTURULMUŞTUR.

SALON : 34 MT2 ( AMERİKAN MUTFAK )

YATAK ODASI : 27 MT2 NET KULLANIM ALANINA SAHİP OLUP ; AYRICA GİYİNME ALANI MEVCUTTUR.

TOMTOM GARDENS

BEYOĞLU'NUN TAM KALBİNDE, TOMTOM KAPTAN SOKAK'TA, GİZLİ BAHÇELERİN VE AVLULARIN ETRAFINDA, DÖNEM MİMARİSİNİN TAŞ, AHŞAP VE FERFORJENİN UYUMUNU YANSITAN BİR YAŞAM ALANI PROJESİ. BİR ZAMANLAR YUGOSLAV OKULU OLAN ECOLE YOUGOSLAVE, OSMANLI DÖNEMİNİN ÖNEMLİ AİLELERİNDEN BALTAZZİ AİLESİ'NE AİT, BALTAZZİ, ŞAKİR EFENDİ, ŞÜKRÜ EFENDİ, AZARİAN, ITALİA VE DAKAR APARTMANLARIYLA TOMTOM GARDENS, GEÇMİŞİN GÖRKEMİNİ YENİDEN HAYATA GEÇİRİYOR.

BÜNYESİNDE KONUTLAR, OFİSLER VE MAĞAZALAR BARINDIRAN TOMTOM GARDENS, İTALYAN PEYZAJ MİMARİSİNDEN ESİNLENEREK DÜZENLENEN AVLUSUYLA İSTANBUL'A YAKIŞAN ÖRNEK BİR YENİLEME PROJESİ.

TOMTOM MAHALLESİ'NİN TAM ORTASINDA, YEŞİLİ HER TONUYLA TANIŞABİLECEĞİNİZ SAKİN BİR VAHA TOMTOM GARDENS. KONSOLOSLUKLARLA ÇEVRİLİ SON DERECE NEZİH VE FERAH BİR BÖLGEDE ALAN BU ÇOK ÖZEL PROJENİN KONUMU DA KENDİSİ GİBİ KESİNLİKLE BENZERSİZ. KENDİNE HAS TARİHİ DOKUSU İÇİNDE; KARAKÖY, ÇUKURCUMA, GALATAPORT'A YÜRÜME MESAFESİNDE, TASARIM, SANAT VE EĞLENCENİN MERKEZİNDE...

ŞÜKRÜ EFENDİ APARTMANI

ŞÜKRÜ EFENDİ APARTMANI, TOMTOM GARDENS PROJESİNİN BABAOCAĞI SOKAK TARAFINDAN GİRİŞİ OLAN VE YAŞAMIN BAŞLADIĞI PROJEYE AİT BİR BAŞKA TARİHİ YAPI. 19. YÜZYIL SONLARINDAKİ ORİJİNAL TARİHİ GÖRÜNTÜSÜ VE DOKUSUNA UYGUN OLARAK YENİLENEN BİNANIN AYNI ZAMANDA İTALYAN PEYZAJ MİMARİSİNDEN ESİNLENEREK DÜZENLENEN AVLUYA DA OLDUKÇA GENİŞ BİR CEPHESİ BULUNMAKTA. ŞÜKRÜ EFENDİ APARTMANI; TAŞ, AHŞAP VE FERFORJE DETAYLARI İLE BİRLİKTE, YAŞADIĞI DÖNEMİN MİMARİSİNİN MÜKEMMEL UYUMUNU YANSITIYOR. BİNADA, 1+1, 2+1, BAHÇE TERASLI VE PENTHOUSE YAŞAM ÜNİTELERİ YER ALMAKTADIR.

BİNA ÖZELLİKLERİ

FARKLI YAŞAM ÜNİTELERİNİN YER ALDIĞI PROJEDE, BAHÇE DUBLEKS VE PENTHOUSE SEÇENEKLERİ DE BULUNMAKTA. BU TARİHİ VE ASİL ATMOSFERİN ORTASINDA YER ALAN İTALYAN PEYZAJ MİMARİSİNDEN ESİNLENEREK DÜZENLENEN AVLU, SADECE TOMTOM GARDENS SAKİNLERİNİN KULLANIMINA AÇIK…

TOMTOM GARDENS’TA DAİRELERİN TAVAN YÜKSEKLİĞİ 3.50 METREYE KADAR ULAŞIYOR. ÖZEL MERKEZİ ISITMADAN KLİMAYA, UYDU ANTEN ALTYAPISINDAN GÜVENLİK SİSTEMİNE DEK BİR REZİDANSIN SUNABİLECEĞİ TÜM TEKNOLOJİK OLANAKLAR YER ALIYOR. TOMTOM GARDENS, BEYOĞLU’NUN BU EN ASİL VE EN ÖZEL NOKTASINI, ESKİ GÖRKEMLİ GÜNLERİNİN IŞIĞINDA,GELECEĞE DAVET ETMEKTE.

DETAYLAR VE RANDEVU İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ

TEK YETKİLİ PAZARLAMA ŞİRKETİ

REM TÜRKİYE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ

FIRAT KIŞ

sahibinden.com ilanımızı imzalamk için lütfen tıklayınız