KİRALIK PORTFÖYLERİMİZ

Kiralık Portföylerimizden bazıları aşağıdaki gibidir. Tüm İlanlarımıza Sahibinden.com, HürriyetEmlak, Emlakjet ve Zingat platformlarında ulaşabilirsiniz.

Aşağıda listelenen ilanlarımızda kapak resimlerine tıklayarak ilgili ilanın detaylarına ulaşabilirsiniz. Randevu ve daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz!

BİG CENTER PLAZADA FİNANS VE BANKACILIK SEKTÖRÜNE KİRALIK ŞUBE

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

PLAZAMIZIN GİRİŞ CEPHESİNDE YER ALAN 6 DÜKKAN & MAĞAZADAN BİRİ OLAN MÜLKÜMÜZ ÖNCELİKLİ KURUMSAL MARKALAR VE BANKALAR İÇİN KİRALIKTIR.

MEVCUT İTİBARİYLE TÜRKİYENİN EN BÜYÜK 4 BANKASI VE YİYECEK İÇECEK SEKTÖRÜNÜN ÖNEMLİ MARKALARINDAN BİR TANESİNİN KİRACI OLDUĞU GİRİŞ KAT DÜKKANLARIMIZIN KALAN SON BAĞIMSIZ ALANINI BEĞENİNİZE SUNUYORUZ.

ŞAHİNBEY CADDESİNE ÇOK YAKIN KONUMDA KİRALIK DÜKKAN..

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

ÇEKMEKÖY İLÇESİNİN TİCARİ AÇIDAN EN ÇOK TERCİH EDİLEN ŞAHİNBEY CADDESİNE 2 BİNA MESAFEDE YER ALAN ; HER SEKTÖRE UYGUN KİRALIK DÜKKAN BEĞENİNİZE SUNULMUŞTUR.

TAŞDELEN ŞİLE OTOBANINA CEPHE DUBLEX HAZIR CAM BÖLMELİ OFİS

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

TAŞDELEN ŞİLE OTOBANINA CEPHE TARİFİ KOLAY PRESTİJLİ BİNADA 250 MT2 DUBLEKS PLAZA OFİS PORTFÖYÜMÜZ BEĞENİNİZE SUNULMUŞTUR.

BEYOĞLU TOMTOM GARDENS LOFT TAVAN KİRALIK 1+1 DAİRE

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

BEYOĞLU'NUN SON DÖNEMDEKİ EN POPÜLER SEMTİ TOMTOM 'DA ÖDÜLLÜ İTALYAN MİMARİSİNE SAHİP TOMTOM GARDENS PROJESİNDE LOFT TAVAN İÇİ YAPILI BEYAZ EŞYALI DAİREMİZ BEĞENİNİZE SUNULMUŞTUR.

TAŞDELEN MERKEZ HABİTAT MEYDAN PROJESİNDE KİRALIK DÜKKAN..

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

TAŞDELEN MERKEZDE YER ALAN BİRÇOK KURUMSAL KİRACININ BULUNDUĞU HABİTAT MEYDAN PROJESİNDE KİRALIK DÜKKAN & MAĞAZA PORTFÖYÜMÜZ BEĞENİNİZE SUNULMUŞTUR.

FIRSATTAN YARARLANMAK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.